سراج توس  »  قیمت میلگرد

قیمت میلگرد

قيمت ميلگرد-قيمت روز ميلگرد-سراج توس

قیمت میلگرد در سایت سراج توس استیل، به‌صورت لحظه‌ای بروز می ‌شود. سراج توس استیل بهترین  قیمت میلگرد امروز را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با مراجعه به جدول قیمت میلگرد یا تماس با مشاوران سراج توس استیل، با کیفیت‌ترین و مرغوب‌ترین میلگرد، همراه با مناسب‌ترین قیمت را انتخاب کنید. انتخاب میلگرد مناسب، هزینه‌ی ساخت پروژه‌های شما را کاهش می‌دهد و مقاومت ساختمان را در برابر حوادث بالا می‌برد.

لازم به ذکر است که سفارش شما ظرف مدت ۴۸ ساعت بعد از توافقات اولیه و پرداخت، در محل مورد نظر شما حاضر می‌باشد. سراج توس نماینده‌ی رسمی شرکت‌های تولید میلگرد بوده و میلگرد انتخابی شما مستقیم از کارخانه ارسال می‌شود.

در جدول قیمت میلگرد امروز، شما می‌توانید از قیمت میلگرد آجدار۱۲ تولیدی کارخانه‌های مختلف، مطلع شده و با مقایسه‌ی قیمت و کیفیت، آگاهانه بهترین انتخاب را داشته باشید. در تلگرام و اینستاگرام همراه ما باشید تا از آخرین اخبار قیمت میلگرد مطلع شوید.  

 قیمت میلگرد - قیمت میلگرد بافق-سراج توس

مزایای استفاده از میلگرد ضدزنگ در پروژه‌های ساختمانی

آیا می‌دانید استفاده از میلگرد بی‌کیفیت در ساختمان‌سازی، تا چه حد می‌تواند خطرناک باشد؟ در سالیان اخیر چندین ساختمان در فلوریدای امریکا بر اثر زنگ‌زدگی میلگرد فروریخته است و این امر به قیمت جان ساکنان این ساختمان‌ها تمام شده است. اتفاقات اینچنین، لزوم توجه به کیفیت میلگرد و استفاده از میلگرد ضد زنگ را تقویت می‌کند. لازم به ذکر است که امروزه برخی کارخانه‌‌ها میلگرد ضدزنگ تولید می‌کنند که از جمله آنها می‌توان به کارخانه‌ای به نام Basanite Industries در فلوریدای امریکا اشاره‌کرد که میلگردی تحت عنوان BasaFlex تولید می‌کند که میلگردی ضد زنگ است. آیا میلگرد ضدزنگ می‌تواند استحکام ساختمان‌ها را افزایش داده و جان انسانها را نجات دهد؟ در مقاله‌ای تاثیر خوردگی و زنگ‌زدگی بر پیوند بین بتن و میلگرد فولادی، مورد بررسی قرار گرفته است که به‌طور خلاصه نتایج آن بدین شرح است که؛ می‌توان از محلول اشباع‌شده Ca (OH) 2 برای افزایش مقاومت پیوندی بین بتن و میلگرد، استفاده‌کرد. هر چه خوردگی بیشتر باشد مقاومت پیوندی کمتر می‌شود. در مطالب بعدی سراج توس همراه ما باشید تا در مورد تاثیرات موثر میلگرد ضدزنگ بر استحکام بیشتر ساختمان‌ها و اصطلاحی به نام سرطان بتن اطلاعات مفیدی در اختیارشما قرار دهیم.

میلگرد چیست؟

میلگرد به پروفیلی با سطح مقطع دایره‌ای و توپر گفته می‌شود. با توجه به اینکه بتن خاصیت کششی ضعیف و  قابلیت متراکم سازی بالایی دارد، میلگرد برای جبران مقاومت کششی پایین آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پروفیل صنعتی در انواع سایزها تولید شده و در اکثریت سازه‌های ساخت دست انسان، از قبیل ساختمان‌ها از میلگرد استفاده می‌شود.

انواع میلگرد از نظر مقاومت:

میلگردها به‌طور کلی به دو دسته؛ میلگرد ساده و میلگرد آجدار تقسیم می‌شوند که البته میلگرد کلاف نیز در این دسته بندی قرار می‌گیرد.

میلگرد ساده:

باتوجه به اسم میلگردهای ساده می‌توان شکل و ظاهر آنها را حدس زد، میلگردهای ساده دارای سطحی کاملا صاف و یکنواخت هستند و در سایزهای ۶ تا ۵۰ میلیمتر برای کاربردهای مختلف در صنعت ساختمان تولید می‌شوند. اصلی‌ترین کاربرد میلگرد ساده استفاده از آن در درز انقباض‌ها برای خیابان‌ها و فرودگاه‌ها می‌باشد که از ترک خوردگی بتن جلوگیری می‌کند. میلگردهای فولادی ساده به‌راحتی و بدون صرف انرژی زیاد خم شده و بدون اینکه به ساختار آن‌ها صدمه‌ای وارد شود، به‌راحتی برش داده می‌شوند.

میلگرد آجدار:

این میلگردهای فولادی دارای مقاطع سطحی زبر و آجدار هستند، به‌همین دلیل به سادگی درون بتن اتصال ایجاد می‌کنند و احتمال جداشدگی آنها از بتن بسیار ناچیز است. مقاطع آجدار در مقاطع ۶ تا ۵۰ میلی‌‌متر تولید می‌گردد. میلگردهای آجدار خود شامل دو نوع مختلف میلگردهای آجدار ترمومکانیکی یا TMT و میلگردهای آجدار مقاومت بالا HSD هستند.

از نظر میزان مقاومت میلگردها به صورت زیر تقسیم بندی می‌شوند:

     میلگرد اروپایی:

مهم‌ترین مزیت میلگرد اروپایی قیمت آن است. این میلگرد چون از منگنز تهیه شده و از لحاظ خم‌شدن، کم‌ترین مقاومت را در بین آرماتورها دارد، استفاده از آن در مکان‌های زلزله‌خیز توصیه نمی‌شود.

میلگرد فولاد کربن:

میلگرد فولاد کربن یا سیاه در برابر خوردگی و زنگ‌زدن مقاومت بالایی ندارد. هنگامی که دچار زنگ‌زدگی شود، باعث ترک خوردن بتن اطرافش و درنهایت شکستن آن می‌شود. در موقعیت‌هایی که ممکن است میلگرد فولاد کربن در معرض رطوبت و آب قرار گیرد، ترجیحا باید از انواع دیگر میلگرد استفاده کرد.

    روکش اپوکسی:

این نوع میلگرد، همان میلگرد فولاد کربن است اما با یک روکش اپوکسی، هردو نوع میلگرد سیاه و میلگرد اپوکسی دارای مقاومت کشسانی یکسان هستند اما میلگرد با روکش اپوکسی از ۷۰ تا ۱۷۰۰ برابر در مقابل خوردگی مقاوم‌تر است. براساس اینکه میلگرد‌های اپوکسی، ضخامت بسیار اندکی دارند، هرچه صدمه به پوشش بیشتر باشد، در برابر خوردگی مقاومت کمتری خواهند داشت.

     میلگرد گالوانیزه:

میلگرد گالوانیزه تنها به اندازه ۴۰ برابر نسبت به میلگرد سیاه در برابر خوردگی مقاوم‌تر است اما نکته‌ی مهم در اینجاست که آسیب‌دیدگی روکش میلگرد گالوانیزه، بسیار به سختی صورت می‌گیرد و همین امر، نقطه قوت این نوع میلگرد محسوب می‌شود و به همین دلیل، قیمت این نوع میلگرد گران‌تر از میلگرد با روکش اپوکسی است.

   میلگرد فایبرگلاس:

فایبرگلاس لیمر یا GFRP یک نوع کامپوزیت مانند فیبر کربن است که خواص بی‌نظیری برای تقویت بتن دارد. در نتیجه هنگام استفاده از فایبرگلاس، خم دادن مجاز نیست. با این حال زنگ نمی‌زند. این محصول قیمت بیشتری نسبت به میلگرد اپوکسی دارد.

     فولاد استنلس:

از میلگرد فولاد استنلس می‌توان به‌عنوان گران‌ترین میلگرد نام برد. قیمت این نوع میلگرد، چیزی حدود  ۸ برابر میلگرد اپوکسی است و بهترین آرماتور برای پروژه‌ها است. با این حال، استفاده از فولاد استنلس در تمامی شرایط‌، به‌جز شرایط خاص و منحصر بفرد، معمولا کاربرد ندارد. میلگرد استنلس ۱۵۰۰ برابر در مقابل خوردگی نسبت به میلگرد سیاه مقاوم‌تر است.

     میلگرد تقویتی:

میلگردهای تقویتی در فرآیند نورد گرم تشکیل می‌شوند و حاصل ذوب شمش‌های فولادی هستند، این نوع میلگرد برای افزایش مقاومت درمقابل انواع نیروهای کششی مورد استفاده قرار می‌گیرد چون این میلگردها تا ۱۸۰ درجه خم می‌شوند و این نرمی به دلیل ویژگی فنی خاص این نوع میلگرد است.

     میلگرد ترانس:

از دیگر دسته میلگردها، میلگرد ترانس است که طی فرآیندی سطح آن صیقل داده می‌شود. این نوع میلگرد علاوه بر مصارف ساختمانی، برای مصارف تزئینی نیز استفاده می‌شود. میلگرد ترانس براساس انواع مختلفی که دارد دارای کاربردهای گوناگونی نیز است که درموقعیت‌ها و مکان‌های متفاوتی استفاده می‌شوند.

از مهم‌ترین انواع میلگردهای ترانس می‌توان به دوپولیش، ترانس مفتول، میلگرد ترانس شش پر و میلگرد ترانس سنگ خورده اشاره کرد.

كاربرد انواع ميلگرد:

     میلگرد خرک:

خرك‌ها در واقع آرماتورهاي پايه‌داري هستند كه مهم‌ترين كاربرد آنها، نگه‌داشتن آرماتورهاي فوقاني در فونداسيون‌ها است. اين نوع ميلگردها مي‌توانند شبكه‌هاي افقي مانند را به فاصله‌هاي تعيين شده، در قالب قراردهند. لازم به ذكر است كه ميلگرد خرك خاصيت مقاومتي ناچيزي نسبت به ديگر ميلگردهاي موجود را دارا است.

      میلگرد خاموت:

ميلگرد خاموت نقش مهمي را در سازه‌ها ايفا مي‌كند، از مهم‌ترين نقش آن، مي‌توان به محافظت از آرماتورهاي طولي اشاره نمود. نيروي خمشي و برشي وارد شده بر سطح مقطع بتن، به مرور زمان زمينه شكستگي آن را فراهم مي‌كند که با استفاده از اين نوع ميلگرد، مقاومت بتن در برابر نيروهاي وارده افزايش پيدا خواهد كرد.

       میلگرد رکابی:

اگر دو انتهاي میلگردهای خاموت باز باشد، به آن ركابي گفته مي‌شود. كاربرد اين ميلگرد، حفظ نمودن آرماتورهاي طولي يا عمودي در هنگام بتن‌ريزي ديوار است.

      میلگرد راستا:

اين نوع ميلگرد سيمي شكل، براي افزايش مقاومت كششي بتن در انواع سازه‌هاي بتني مورد استفاده قرار مي‌گيرد. دو انتهاي اين ميلگرد، برجسته است و با طول ميلگرد زاويه ٩٠ درجه پيدا مي‌كند.

   میلگرد سنجاقک:

اين ميلگرد با وصل شدن از طريق سيم مفتول، زمينه‌ی اتصال كامل خاموت و ميلگرد را فراهم مي‌سازد؛ همچنين از ديگر ويژگي‌هاي قابل توجه ميلگرد سنجاقك، مي‌توان به تقويت برشي خاموت‌ها اشاره نمود. نحوه قرارگيري آنها در ستون به صورت عمود است زيرا وظيفه همپوشاني يا كاور كردن ميلگردهاي طولي را نيز بر عهده دارند.

     میلگرد ادکا:

با استفاده از این محصول تحمل نیروهای برشی و لنگرهای منفی در تکیه‌گاه‌های تیر ممکن می‌شود. در واقع قسمت زیرین میلگرد ادکا، وظیفه تحمل نیروی کشش ایجاد شده از خمش و قسمت مایل آن، وظیفه تحمل نیروی کشش ناشی از برش را دارد.

روش‌های تولید میلگرد:

  • نورد گرم:

در نورد گرم ابتدا درجه حرارت کوره به ۱۱۰۰ رسانده می‌شود. این دما، دمای ذوب شمش‌ها جهت تولید میلگرد است. شمش‌ها در دمای مطلوب به‌صورت مذاب درآمده و به مرحله‌ی رافینگ فرستاده می‌شود. در رافینگ توسط سه غلتک فشاری و کششی در سه مرحله، از قطر نورد کاسته و پس از رسیدن به قطر مطلوب به محل قرارگیری نوارها فرستاده می‌‌شود تا آج‌زنی برای میلگردهای آجدار انجام شود. در نورد گرم باید به این نکته توجه داشت که دمای قطعه یکنواخت و با هم بالا برود.

  • نورد سرد:

فرآیند نورد سرد همانند نورد گرم می‌باشد با این تفاوت که دمای محصول در دمای اتاق سرد خواهد شد. در نورد سرد ما شاهد کاهش قطر و ضخامت میلگرد خواهیم بود.

خرید میلگرد

شما می‌توانید انواع میلگرد آجدار شاخه ۱۲ متری کارخانه‌های نیشابور، ذوب آهن، ظفر بناب و دیگر کارخانه‌ها را در سایزهای  ۱۴ تا ۳۲،  با مراجعه به وب‌سایت سراج توس خریداری کنید. قیمت میلگرد روز از جمله؛ قیمت میلگرد بناب، قیمت میلگرد اصفهان و قیمت میلگرد بافق را از جدول قیمت و مشخصات میلگرد عرضه‌ شده توسط شرکت سراج توس، با اطمینان از بهترین قیمت و کیفیت، خریداری کنید. لازم به ذکر است که سفارش شما ظرف مدت ۴۸ ساعت بعد از توافقات اولیه و پرداخت، در محل مورد نظر شما حاضر خواهد بود.

هم اکنون قیمت میلگرد بافق در جدول ذیل ملاحضه نمایید.

بیشتر بخوانید

با توجه به نوسانات بازار، برای اطلاع از قیمت لحظه‌ای میلگرد امروز دوشنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۰ لطفا تماس بگیرید ۰۲۱۹۱۰۱۳۲۳۲ - داخلی ۳۰۷ و ۳۰۸

پاک کردن فیلتر
کد نام طول (متر) نوع سایز استاندارد حالت کارخانه واحد قیمت (تومان) مشاهده وضعیت
r۸۵۲۸ میلگرد آجدار ۱۴ آناهیتا گیلان A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۴ شاخه آناهیتا گیلان کیلوگرم ۱۴,۸۶۲ تومان
r۱۴۹۳ میلگرد آجدار ۱۶ آناهیتا گیلان A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۶ شاخه آناهیتا گیلان کیلوگرم ۱۴,۸۶۲ تومان
r۳۹۶۸ میلگرد آجدار ۱۸ آناهیتا گیلان A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۸ شاخه آناهیتا گیلان کیلوگرم ۱۴,۸۶۲ تومان
r۸۱۴۵ میلگرد آجدار ۲۰ آناهیتا گیلان A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۰ شاخه آناهیتا گیلان کیلوگرم ۱۴,۸۶۲ تومان
r۵۲۹۹ میلگرد آجدار ۲۲ آناهیتا گیلان A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۲ شاخه آناهیتا گیلان کیلوگرم ۱۴,۸۶۲ تومان
r۸۴۱۳ میلگرد آجدار ۲۵ آناهیتا گیلان A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۵ شاخه آناهیتا گیلان کیلوگرم ۱۴,۸۶۲ تومان
r۹۹۶۴ میلگرد آجدار ۲۸ آناهیتا گیلان A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۸ شاخه آناهیتا گیلان کیلوگرم ۱۴,۸۶۲ تومان
r۸۶۰۳ میلگرد آجدار ۳۲ آناهیتا گیلان A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۳۲ شاخه آناهیتا گیلان کیلوگرم ۱۴,۸۶۲ تومان
r۷۱۳۴ میلگرد آجدار ۲۵ ذوب آهن اصفهان A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۵ شاخه ذوب آهن اصفهان کیلوگرم ۱۴,۴۵۰ تومان
r۸۳۱۰ میلگرد آجدار ۱۲ ذوب آهن اصفهان A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۲ شاخه ذوب آهن اصفهان کیلوگرم ۱۵,۳۶۷ تومان
r۱۹۱۳ میلگرد آجدار ۱۴ ذوب آهن اصفهان A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۴ شاخه ذوب آهن اصفهان کیلوگرم ۱۴,۸۶۲ تومان
r۱۲۳۲ میلگرد آجدار ۱۶ ذوب آهن اصفهان A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۶ شاخه ذوب آهن اصفهان کیلوگرم ۱۴,۸۱۷ تومان
r۴۵۰۱ میلگرد آجدار ۱۸ ذوب آهن اصفهان A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۸ شاخه ذوب آهن اصفهان کیلوگرم ۱۴,۴۵۰ تومان
r۳۱۳۳ میلگرد آجدار ۲۰ ذوب آهن اصفهان A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۰ شاخه ذوب آهن اصفهان کیلوگرم ۱۴,۴۵۰ تومان
r۳۴۵۸ میلگرد آجدار ۲۲ ذوب آهن اصفهان A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۲ شاخه ذوب آهن اصفهان کیلوگرم ۱۴,۴۹۵ تومان
r۶۱۲۹ میلگرد آجدار ۱۴ شاهین بناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۴ شاخه شاهین بناب کیلوگرم تماس بگیرید
r۴۳۷۱ میلگرد ساده ۱۶ شاهین بناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ ساده ۱۶ شاخه شاهین بناب کیلوگرم ۱۴,۴۵۰ تومان
r۲۷۰۷ میلگرد آجدار ۱۸ شاهین بناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۸ شاخه شاهین بناب کیلوگرم ۱۴,۴۵۰ تومان
r۲۳۵۶ میلگرد آجدار ۲۰ شاهین بناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۰ شاخه شاهین بناب کیلوگرم ۱۴,۴۵۰ تومان
r۱۶۱۶ میلگرد آجدار ۲۲ شاهین بناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۲ شاخه شاهین بناب کیلوگرم ۱۴,۴۵۰ تومان
r۴۶۳۳ میلگرد آجدار ۲۵ شاهین بناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۵ شاخه شاهین بناب کیلوگرم ۱۴,۴۵۰ تومان
r۶۰۴۴ میلگرد آجدار ۲۸ شاهین بناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۸ شاخه شاهین بناب کیلوگرم ۱۴,۴۵۰ تومان
r۸۰۷۴ میلگرد آجدار ۳۲ شاهین بناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۳۲ شاخه شاهین بناب کیلوگرم تماس بگیرید
r۶۸۹۲ میلگرد آجدار ۸ ظفربناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۸ شاخه ظفربناب کیلوگرم ۱۵,۴۵۹ تومان
r۷۰۷۹ میلگرد آجدار ۱۰ ظفربناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۰ شاخه ظفربناب کیلوگرم ۱۵,۱۸۳ تومان
r۳۰۰۷ میلگرد آجدار ۱۲ ظفربناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۲ شاخه ظفربناب کیلوگرم ۱۵,۱۸۳ تومان
r۷۱۴۶ میلگرد آجدار ۱۴ ظفربناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۴ شاخه ظفربناب کیلوگرم ۱۴,۹۰۸ تومان
r۲۱۰۷ میلگرد آجدار ۱۶ ظفربناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۶ شاخه ظفربناب کیلوگرم ۱۴,۹۰۸ تومان
r۲۳۹۰ میلگرد آجدار ۱۸ ظفربناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۸ شاخه ظفربناب کیلوگرم ۱۴,۹۰۸ تومان
r۱۹۲۲ میلگرد آجدار ۲۰ ظفربناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۰ شاخه ظفربناب کیلوگرم ۱۴,۹۰۸ تومان
r۶۳۳۲ میلگرد آجدار ۲۲ ظفربناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۲ شاخه ظفربناب کیلوگرم ۱۴,۹۰۸ تومان
r۲۱۲۹ میلگرد آجدار ۲۵ ظفربناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۵ شاخه ظفربناب کیلوگرم ۱۴,۹۰۸ تومان
r۲۱۴۷ میلگرد آجدار ۲۸ ظفربناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۸ شاخه ظفربناب کیلوگرم ۱۴,۹۰۸ تومان
r۸۴۸۰ میلگرد آجدار ۳۲ ظفربناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۳۲ شاخه ظفربناب کیلوگرم ۱۴,۹۰۸ تومان
r۳۶۵۸ میلگرد آجدار ۸ فایکو(البرز ایرانیان) A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۸ شاخه فایکو(البرز ایرانیان) کیلوگرم تماس بگیرید
r۵۱۲۹ میلگرد آجدار ۱۰ فایکو(البرز ایرانیان) A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۰ شاخه فایکو(البرز ایرانیان) کیلوگرم تماس بگیرید
r۶۵۵۱ میلگرد آجدار ۱۲ فایکو(البرز ایرانیان) A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۲ شاخه فایکو(البرز ایرانیان) کیلوگرم تماس بگیرید
r۹۱۲۲ میلگرد آجدار ۱۴ فایکو(البرز ایرانیان) A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۴ شاخه فایکو(البرز ایرانیان) کیلوگرم ۱۳,۷۶۱ تومان
r۷۰۰۳ میلگرد آجدار ۱۶ فایکو(البرز ایرانیان) A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۶ شاخه فایکو(البرز ایرانیان) کیلوگرم ۱۳,۷۶۱ تومان
r۱۰۱۸ میلگرد آجدار ۱۸ فایکو(البرز ایرانیان) A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۸ شاخه فایکو(البرز ایرانیان) کیلوگرم ۱۳,۷۶۱ تومان
r۲۲۲۱ میلگرد آجدار ۲۰ فایکو(البرز ایرانیان) A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۰ شاخه فایکو(البرز ایرانیان) کیلوگرم ۱۳,۷۶۱ تومان
r۷۹۳۵ میلگرد آجدار ۲۲ فایکو(البرز ایرانیان) A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۲ شاخه فایکو(البرز ایرانیان) کیلوگرم ۱۳,۷۶۱ تومان
r۲۶۴۰ میلگرد آجدار ۲۵ فایکو(البرز ایرانیان) A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۵ شاخه فایکو(البرز ایرانیان) کیلوگرم ۱۳,۷۶۱ تومان
r۶۹۳۳ میلگرد آجدار ۳۲ فایکو(البرز ایرانیان) A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۳۲ شاخه فایکو(البرز ایرانیان) کیلوگرم تماس بگیرید
r۸۱۹۱ میلگرد آجدار ۱۲ کوثر اهواز A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۲ شاخه کوثر اهواز کیلوگرم تماس بگیرید
r۸۰۹۲ میلگرد آجدار ۱۴ کوثر اهواز A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۴ شاخه کوثر اهواز کیلوگرم ۱۴,۴۰۴ تومان
r۹۳۰۰ میلگرد آجدار ۱۶ کوثر اهواز A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۶ شاخه کوثر اهواز کیلوگرم ۱۴,۴۰۴ تومان
r۶۴۹۴ میلگرد آجدار ۱۸ کوثر اهواز A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۸ شاخه کوثر اهواز کیلوگرم ۱۴,۴۰۴ تومان
r۸۰۲۶ میلگرد آجدار ۲۰ کوثر اهواز A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۰ شاخه کوثر اهواز کیلوگرم ۱۴,۴۰۴ تومان
r۶۵۲۲ میلگرد آجدار ۲۲ کوثر اهواز A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۲ شاخه کوثر اهواز کیلوگرم ۱۴,۴۰۴ تومان
r۳۳۴۴ میلگرد آجدار ۲۵ کوثر اهواز A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۵ شاخه کوثر اهواز کیلوگرم ۱۴,۴۰۴ تومان
r۲۴۹۳ میلگرد آجدار ۲۸ کوثر اهواز A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۸ شاخه کوثر اهواز کیلوگرم ۱۴,۴۰۴ تومان
r۹۲۳۲ میلگرد آجدار ۳۲ کوثر اهواز A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۳۲ شاخه کوثر اهواز کیلوگرم تماس بگیرید
r۶۶۳۰ میلگرد آجدار ۱۴ مجتمع فولاد بافق یزد A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۴ شاخه مجتمع فولاد بافق یزد کیلوگرم تماس بگیرید
r۹۴۵۳ میلگرد آجدار ۱۶ مجتمع فولاد بافق یزد A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۶ شاخه مجتمع فولاد بافق یزد کیلوگرم ۱۴,۹۵۴ تومان
r۶۸۸۰ میلگرد آجدار ۱۸ مجتمع فولاد بافق یزد A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۸ شاخه مجتمع فولاد بافق یزد کیلوگرم ۱۴,۶۳۳ تومان
r۱۲۸۲ میلگرد آجدار ۲۰ مجتمع فولاد بافق یزد A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۰ شاخه مجتمع فولاد بافق یزد کیلوگرم ۱۴,۶۳۳ تومان
r۴۸۱۵ میلگرد آجدار ۲۲ مجتمع فولاد بافق یزد A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۲ شاخه مجتمع فولاد بافق یزد کیلوگرم ۱۴,۶۳۳ تومان
r۱۲۵۵ میلگرد آجدار ۲۵ مجتمع فولاد بافق یزد A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۵ شاخه مجتمع فولاد بافق یزد کیلوگرم ۱۴,۶۳۳ تومان
r۸۴۴۷ میلگرد آجدار ۲۸ مجتمع فولاد بافق یزد A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۸ شاخه مجتمع فولاد بافق یزد کیلوگرم ۱۴,۶۳۳ تومان
r۶۶۵۰ میلگرد آجدار ۳۲ مجتمع فولاد بافق یزد A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۳۲ شاخه مجتمع فولاد بافق یزد کیلوگرم ۱۴,۶۷۹ تومان
r۵۰۵۹ میلگرد آجدار ۱۰ نیشابور A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۰ شاخه نیشابور کیلوگرم تماس بگیرید
r۲۵۸۹ میلگرد آجدار ۱۲ نیشابور A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۲ شاخه نیشابور کیلوگرم تماس بگیرید
r۶۶۹۵ میلگرد آجدار ۱۴ نیشابور A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۴ شاخه نیشابور کیلوگرم تماس بگیرید
r۹۴۳۲ میلگرد آجدار ۱۶ نیشابور A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۶ شاخه نیشابور کیلوگرم ۱۴,۳۵۸ تومان
r۲۳۶۹ میلگرد آجدار ۱۸ نیشابور A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۸ شاخه نیشابور کیلوگرم ۱۴,۳۵۸ تومان
r۶۸۲۷ میلگرد آجدار ۲۰ نیشابور A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۰ شاخه نیشابور کیلوگرم ۱۴,۳۵۸ تومان
r۷۲۱۴ میلگرد آجدار ۲۲ نیشابور A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۲ شاخه نیشابور کیلوگرم ۱۴,۳۵۸ تومان
r۴۳۰۱ میلگرد آجدار ۲۵ نیشابور A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۵ شاخه نیشابور کیلوگرم ۱۴,۳۵۸ تومان
r۳۰۵۰ میلگرد آجدار ۲۸ نیشابور A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۸ شاخه نیشابور کیلوگرم ۱۴,۳۵۸ تومان
r۲۵۹۹ میلگرد آجدار ۳۲ نیشابور A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۳۲ شاخه نیشابور کیلوگرم تماس بگیرید
قیمت‌ها بدون احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده است.
خروجی PDF