sgt-steel.com

» میلگرد

قیمت میلگرد

امروزه ساختمان‌سازی دارای تفاوت‌های بسیاری با نوع سنتی آن است، با پیشرفت علم و دنیای امروزی استحکام ساختمان‌ها نسبت به قبل افزایش پیدا کرده و دارای دوام بالاتری در هنگام زلزله که از مهم‌ترین تهدید کننده‌های طبیعی کشور ما به شمار می‌رود و سانحه‌های دیگر هستند. از دلایل این افزایش استحکام می‌توان به ساخته شدن ابزارهای جدید برای ساختمان‌سازی اشاره کرد در میان این ابزارها نقش میلگرد بسیار حائز اهمیت است.

میلگرد به پروفیلی با سطح مقطع دایره‌ای و توپر گفته می‌شود با وجود اینکه بتن خاصیت کششی ضعیفی دارد اما قابلیت متراکم سازی بالایی دارد بنابراین میلگرد برای جبران مقاومت کششی پایین آن مورد استفاده قرار می‌گیرد، چون نیروهای کششی می‌توانند باعث شکستن آن شوند .این پروفیل صنعتی در انواع سایزها تولید شده و در اکثریت سازه‌های ساخت دست انسان از میلگرد استفاده می‌شود مانند ساختمان‌ها که از کف تا دیواره‌های آن از میلگرد استفاده شده است.

میلگرد - سراج توس

انواع میلگردها از نظر مقاومت:

میلگردها به طور کلی به دو دسته میلگرد ساده و آجدار تقسیم می‌شوند که البته میلگرد کلاف نیز در این دسته بندی قرار می‌گیرد.

میلگرد ساده:

باتوجه به اسم میلگردهای ساده می‌توان شکل و ظاهر آنها را حدس زد، میلگردهای ساده دارای سطحی کاملاً صاف و یکنواخت هستند و در سایزهای ۶ تا ۵۰ میلیمتر برای کاربردهای مختلف در صنعت ساختمان تولید می‌شوند. اصلی‌ترین کاربرد میلگرد ساده استفاده از آن در درز انقباض‌ها برای خیابان‌ها و فرودگاه‌ها می‌باشد که از ترک خوردگی بتن جلوگیری می‌کند. میلگردهای فولادی ساده به راحتی و بدون صرف انرژی زیاد خم شده و و بدون اینکه به ساختار آن‌ها صدمه‌ای وارد شود به راحتی برش داده می‌شوند.

میلگرد آجدار:

این میلگردهای فولادی دارای مقاطع سطحی زبر و آجدار هستند، به همین دلیل به راحتی درون بتن اتصال را ایجاد می‌کنند و و احتمال جداشدگی آنها از بتن بسیار ناچیز است. مقاطع آجدار در مقاطع ۶ تا ۵۰ میلی ‌متر تولید می گردد. میلگردهای آجدار خود شامل دو نوع مختلف میلگردهای آجدار ترمومکانیکی یا TMT و میلگردهای آجدار مقاومت بالا HSD هستند.

از نظر میزان مقاومت میلگردها به صورت زیر تقسیم بندی می‌شوند:

۱٫     میلگرد اروپایی:

مهم‌ترین مزیت میلگرد اروپایی قیمت آن است چون اصولا از منگنر تهیه شده و از لحاظ خم شدن کم‌ترین مقاومت را در بین آرماتورها دارد. استفاده از این نوع میلگرد در مکان‌های زلزله خیز توصیه نمی‌شود.

۲٫     میلگرد فولاد کربن:

میلگرد فولاد کربن یا سیاه در برابر خوردگی و زنگ زدن مقاومت بالایی ندارد. هنگامی که دچار زنگ زدگی شود، باعث ترک خوردن بتن اطرافش و درنهایت شکستن آن می‌شود. در موقعیت هایی که ممکن است میلگرد فولاد کربن در معرض رطوبت و آب قرار گیرد انتخاب‌های بهتری نسبت به میلگرد سیاه وجود دارد.

۳٫     روکش اپوکسی:

این نوع میلگرد همان میلگرد فولاد کربن است اما با یک روکش اپوکسی، هردو نوع میلگرد سیاه و میلگرد اپوکسی دارای مقاومت کشسانی یکی هستند اما میلگرد با روکش اپوکسی از ۷۰ تا ۱۷۰۰ برابر در مقابل خوردگی مقاوم‌تر است. براساس اینکه میلگرد‌های اپوکسی اندود ضخامت بسیار اندکی دارند، هرچه صدمه به پوشش بیشتر باشد، در برابر خوردگی مقاومت کمتری خواهد داشت.

۴٫     میلگرد گالوانیزه:

میلگرد گالوانیزه تنها به اندازه ۴۰ برابر نسبت به میلگرد سیاه در برابر خوردگی مقاوم است اما نکته مهم در اینجاست که آسیب رسیدن به روکش میلگرد گالوانیزه بسیار سخت است و این نقطه قوت این نوع میلگرد محسوب می‌شود و این مقاومت دلیل محکمی برای گران‌تر بودن این نوع میلگرد از میلگرد با روکش اپوکسی است.

۵٫     میلگرد فایبرگلاس:

فایبرگلاس لیمر یا GFRP یک نوع کامپوزیت مانند فیبر کربن است که خواص بی‌نظیری برای تقویت بتن دارد. در نتیجه هنگام استفاده از فایبرگلاس خم دادن مجاز نیست. با این حال زنگ نمی‌زند. البته این محصول قیمت بیشتری نسبت به میلگرد اپوکسی دارد.

۶٫     فولاد استنلس:

از میلگرد فولاد استنلس می‌توان به عنوان گران‌ترین میلگرد نام برد. دارای قیمتی ۸ برابر میلگرد اپوکسی و بهترین آرماتور برای پروژه‌ها است با این حال، استفاده از فولاد استنلس در تمامی شرایط‌ها به جز شرایط خیلی منحصر بفرد معمولا کاربرد زیادی ندارد. خوب است کسانی که استفاده ازاین نوع میلگرد دارای کاربرد مناسب است بدانند که میلگرد استنلس ۱۵۰۰ برابر در مقابل خوردگی نسبت به میلگرد سیاه مقاوم‌تر است، همچنین نسبت به انواع دیگر میلگردها در برابر خوردگی و صدمه مقاوم است و به راحتی قابل خم است.

۷٫     میلگرد تقویتی:

میلگردهای تقویتی در فرآیند نورد گرم تشکیل می‌شوند و حاصل ذوب شمش‌های فولادی هستند، این نوع میلگرد برای افزایش مقاومت درمقابل انواع نیروهای کششی مورد استفاده قرار می‌گیرد چون این میلگردها تا ۱۸۰ درجه خم می‌شوند و این نرمی به دلیل ویژگی فنی خاص این نوع میلگرد است.

۸٫     میلگرد ترانس:

از دیگر دسته میلگردها این بار به میلگرد ترانس می‌پردازیم که طی فرآیندی سطح آن صیقل داده شده و این نوع میلگرد علاوه بر مصارف ساختمانی برای مصارف تزئینی نیز استفاده می‌شود. میلگرد ترانس براساس انواع مختلفی که دارد دارای کاربردهای گوناگونی نیز است که درموقعیت‌ها و مکان‌های متفاوتی استفاده می‌شوند.

از مهم‌ترین انواع میلگردهای ترانس می‌توان به دوپولیش، ترانس مفتول، میلگرد ترانس شش پر و میلگرد ترانس سنگ خورده اشاره کرد.

كاربرد انواع ميلگرد:

دانستيد كه ميلگردها براي افزايش كيفيت و استحكام بتن ها مورد استفاده قرار ميگيرند؛ حالا ميخواهيم با يكديگر كاربرد دقيق انواع آنها را مورد بررسي قرار دهيم.

·       میلگرد خرک:

خرك‌ها در واقع آرماتورهاي پايه‌داري هستند كه مهم‌ترين كاربرد آنها، نگه‌داشتن آرماتورهاي فوقاني در فونداسيون‌ها است. اين نوع ميلگردها مي‌توانند شبكه‌هاي افقي مانند را به فاصله‌هاي تعيين شده، در قالب قرار دهند. البته لازم به ذكر است كه ميلگرد خرك خاصيت مقاومتي ناچيزي نسبت به ديگر ميلگردهاي موجود را دارا است.

·       میلگرد خاموت:

ميلگرد خاموت نقش مهمي را در سازه‌ها ايفا مي‌كند؛ از مهم‌ترين نقش آن، مي‌توان به محافظت از آرماتورهاي طولي اشاره نمود. نيروي خمشي و برشي وارد شده بر سطح مقطع بتن، به مرور زمان زمينه شكستگي آن را فراهم مي‌كند. حال با استفاده از اين نوع ميلگرد، مقاومت بتن‌ها در برابر نيروهاي وارده افزايش پيدا خواهد كرد.

·       میلگرد رکابی:

اگر دو انتهاي میلگردهای خاموت باز باشد، به آن ركابي گفته مي‌شود. حال كاربرد اين ميلگرد، حفظ نمودن آرماتورهاي طولي يا عمودي در هنگام بتن ريزي ديوار است.

·       میلگرد راستا:

اين نوع ميلگرد سيمي شكل، براي افزايش مقاومت كششي بتن در انواع سازه‌هاي بتني مورد استفاده قرار مي‌گيرد. دو انتهاي اين ميلگرد، برجسته است و با طول ميلگرد زاويه ٩٠ درجه پيدا مي‌كند.

·       میلگرد سنجاقک:

اين ميلگرد با وصل شدن از طريق سيم مفتول؛ زمينه اتصال كامل خاموت و ميلگرد را فراهم مي‌سازد؛ همچنين از ديگر ويژگي‌هاي قابل توجه ميلگرد سنجاقك، مي‌توان به تقويت برشي خاموت‌ها اشاره نمود. نحوه قرارگيري آنها در ستون به صورت عمود است زيرا وظيفه همپوشاني يا كاور كردن ميلگردهاي طولي را نيز بر عهده دارند.

·       میلگرد ادکا:

با استفاده از این محصول تحمل نیروهای برشی و لنگرهای منفی در تکیه‌گاه‌های تیر ممکن می‌شود. در واقع قسمت زیرین میلگرد ادکا، وظیفه تحمل نیروی کشش ایجاد شده از خمش و قسمت مایل آن، وظیفه تحمل نیروی کشش ناشی از برش را دارد.

روش‌های تولید میلگرد:

  • نورد گرم: از کاربردی‌ترین و رایج‌ترین نوع تولید می‌توان به تولید از تزریق نورد اشاره کرد که از شیوه تغییر شکل دادن استفاده می‌شود. در نورد گرم ابتدا درجه حرارت کوره به ۱۱۰۰ رسانده می‌شود. این دما، دمای ذوب شمش‌ها جهت تولید میلگرد است. شمش‌ها در دمای مطلوب به صورت مذاب درآمده و به مرحله رافینگ فرستاده می‌شود. در رافینگ توسط سه غلتک فشاری و کششی در سه مرحله از قطر نورد کاسته و پس از رسیدن به قطر مطلوب به محل قرارگیری نوارها فرستاده می‌‌شود تا آج‌زنی برای میلگردهای آجدار انجام شود. در نورد گرم باید به این نکته توجه داشت که دمای قطعه یکنواخت و با هم بالا برود.
  • نورد سرد: فرآیند نورد سرد همانند نورد گرم می‌باشد با این تفاوت که دمای محصول در دمای اتاق سرد خواهد شد. در نورد سرد ما شاهد کاهش قطر و ضخامت میلگرد خواهیم بود.
  • میکروآلیاژی: درسال حدود ۴۰۰ میلیون تن میلگرد در سرتاسر جهان تولید می‌شود. افزایش تقاضای جهانی به دلیل افزایش تولید زیرساخت‌ها، باعث استمرار این خط تولید می‌شود. در روش میکروآلیاژی برای افزایش مقاومت میلگرد، در پروسه تولید آلیاژهای تیتانیوم، وانادیوم و روبیدیوم به میلگرد اضافه می‌شود. این نوع اضافه کردن آلیاژها باعث افزایش سطح یکنواختی میلگرد و درنتیجه افزایش مقاومت کششی میلگرد می‌شود. برای همین بهتر است که این نوع میلگرد درمناطق زلزله خیز استفاده شود.

در وب‌سایت سراج توس شما می‌توانید در لحظه از قیمت انواع میلگرد اطلاع پیدا کنید و برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد میلگردها و همچنین قیمت میلگرد بافق و نحوه ارسال آنها نیز می‌توانید با پشتیبانان ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید

با توجه به نوسانات بازار، برای اطلاع از قیمت لحظه‌ای میلگرد امروز پنج شنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۰ لطفا تماس بگیرید ۰۲۱۹۱۰۱۳۲۳۲ - داخلی ۳۰۷ و ۳۰۸

پاک کردن فیلتر
کد نام طول (متر) نوع سایز استاندارد حالت کارخانه واحد قیمت (تومان) مشاهده وضعیت
r۸۵۲۸ میلگرد آجدار ۱۴ آناهیتا گیلان A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۴ شاخه آناهیتا گیلان کیلوگرم تماس بگیرید
r۱۴۹۳ میلگرد آجدار ۱۶ آناهیتا گیلان A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۶ شاخه آناهیتا گیلان کیلوگرم تماس بگیرید
r۳۹۶۸ میلگرد آجدار ۱۸ آناهیتا گیلان A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۸ شاخه آناهیتا گیلان کیلوگرم تماس بگیرید
r۸۱۴۵ میلگرد آجدار ۲۰ آناهیتا گیلان A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۰ شاخه آناهیتا گیلان کیلوگرم تماس بگیرید
r۵۲۹۹ میلگرد آجدار ۲۲ آناهیتا گیلان A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۲ شاخه آناهیتا گیلان کیلوگرم تماس بگیرید
r۸۴۱۳ میلگرد آجدار ۲۵ آناهیتا گیلان A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۵ شاخه آناهیتا گیلان کیلوگرم تماس بگیرید
r۹۹۶۴ میلگرد آجدار ۲۸ آناهیتا گیلان A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۸ شاخه آناهیتا گیلان کیلوگرم تماس بگیرید
r۸۶۰۳ میلگرد آجدار ۳۲ آناهیتا گیلان A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۳۲ شاخه آناهیتا گیلان کیلوگرم تماس بگیرید
r۷۱۳۴ میلگرد آجدار ۲۵ ذوب آهن اصفهان A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۵ شاخه ذوب آهن اصفهان کیلوگرم ۱۳,۹۹۱ تومان
r۸۳۱۰ میلگرد آجدار ۱۲ ذوب آهن اصفهان A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۲ شاخه ذوب آهن اصفهان کیلوگرم تماس بگیرید
r۱۹۱۳ میلگرد آجدار ۱۴ ذوب آهن اصفهان A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۴ شاخه ذوب آهن اصفهان کیلوگرم ۱۴,۲۲۰ تومان
r۱۲۳۲ میلگرد آجدار ۱۶ ذوب آهن اصفهان A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۶ شاخه ذوب آهن اصفهان کیلوگرم ۱۴,۳۵۸ تومان
r۴۵۰۱ میلگرد آجدار ۱۸ ذوب آهن اصفهان A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۸ شاخه ذوب آهن اصفهان کیلوگرم ۱۴,۳۵۸ تومان
r۳۱۳۳ میلگرد آجدار ۲۰ ذوب آهن اصفهان A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۰ شاخه ذوب آهن اصفهان کیلوگرم ۱۳,۹۹۱ تومان
r۳۴۵۸ میلگرد آجدار ۲۲ ذوب آهن اصفهان A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۲ شاخه ذوب آهن اصفهان کیلوگرم ۱۳,۹۴۵ تومان
r۶۱۲۹ میلگرد آجدار ۱۴ شاهین بناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۴ شاخه شاهین بناب کیلوگرم ۱۳,۹۴۵ تومان
r۴۳۷۱ میلگرد ساده ۱۶ شاهین بناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ ساده ۱۶ شاخه شاهین بناب کیلوگرم ۱۳,۹۴۵ تومان
r۲۷۰۷ میلگرد آجدار ۱۸ شاهین بناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۸ شاخه شاهین بناب کیلوگرم ۱۳,۹۴۵ تومان
r۲۳۵۶ میلگرد آجدار ۲۰ شاهین بناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۰ شاخه شاهین بناب کیلوگرم ۱۳,۹۴۵ تومان
r۱۶۱۶ میلگرد آجدار ۲۲ شاهین بناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۲ شاخه شاهین بناب کیلوگرم ۱۳,۹۴۵ تومان
r۴۶۳۳ میلگرد آجدار ۲۵ شاهین بناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۵ شاخه شاهین بناب کیلوگرم ۱۳,۹۴۵ تومان
r۶۰۴۴ میلگرد آجدار ۲۸ شاهین بناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۸ شاخه شاهین بناب کیلوگرم ۱۳,۹۴۵ تومان
r۸۰۷۴ میلگرد آجدار ۳۲ شاهین بناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۳۲ شاخه شاهین بناب کیلوگرم ۱۳,۹۴۵ تومان
r۶۸۹۲ میلگرد آجدار ۸ ظفربناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۸ شاخه ظفربناب کیلوگرم ۱۴,۳۵۸ تومان
r۷۰۷۹ میلگرد آجدار ۱۰ ظفربناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۰ شاخه ظفربناب کیلوگرم ۱۴,۱۷۴ تومان
r۳۰۰۷ میلگرد آجدار ۱۲ ظفربناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۲ شاخه ظفربناب کیلوگرم ۱۴,۱۷۴ تومان
r۷۱۴۶ میلگرد آجدار ۱۴ ظفربناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۴ شاخه ظفربناب کیلوگرم ۱۳,۹۹۱ تومان
r۲۱۰۷ میلگرد آجدار ۱۶ ظفربناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۶ شاخه ظفربناب کیلوگرم ۱۳,۹۹۱ تومان
r۲۳۹۰ میلگرد آجدار ۱۸ ظفربناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۸ شاخه ظفربناب کیلوگرم ۱۳,۹۹۱ تومان
r۱۹۲۲ میلگرد آجدار ۲۰ ظفربناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۰ شاخه ظفربناب کیلوگرم ۱۳,۹۹۱ تومان
r۶۳۳۲ میلگرد آجدار ۲۲ ظفربناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۲ شاخه ظفربناب کیلوگرم ۱۳,۹۹۱ تومان
r۲۱۲۹ میلگرد آجدار ۲۵ ظفربناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۵ شاخه ظفربناب کیلوگرم ۱۳,۹۹۱ تومان
r۲۱۴۷ میلگرد آجدار ۲۸ ظفربناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۸ شاخه ظفربناب کیلوگرم ۱۳,۹۹۱ تومان
r۸۴۸۰ میلگرد آجدار ۳۲ ظفربناب A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۳۲ شاخه ظفربناب کیلوگرم ۱۳,۹۹۱ تومان
r۳۶۵۸ میلگرد آجدار ۸ فایکو(البرز ایرانیان) A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۸ شاخه فایکو(البرز ایرانیان) کیلوگرم تماس بگیرید
r۵۱۲۹ میلگرد آجدار ۱۰ فایکو(البرز ایرانیان) A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۰ شاخه فایکو(البرز ایرانیان) کیلوگرم تماس بگیرید
r۶۵۵۱ میلگرد آجدار ۱۲ فایکو(البرز ایرانیان) A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۲ شاخه فایکو(البرز ایرانیان) کیلوگرم تماس بگیرید
r۹۱۲۲ میلگرد آجدار ۱۴ فایکو(البرز ایرانیان) A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۴ شاخه فایکو(البرز ایرانیان) کیلوگرم ۱۳,۶۷۹ تومان
r۷۰۰۳ میلگرد آجدار ۱۶ فایکو(البرز ایرانیان) A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۶ شاخه فایکو(البرز ایرانیان) کیلوگرم ۱۳,۶۷۹ تومان
r۱۰۱۸ میلگرد آجدار ۱۸ فایکو(البرز ایرانیان) A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۸ شاخه فایکو(البرز ایرانیان) کیلوگرم ۱۳,۶۷۹ تومان
r۲۲۲۱ میلگرد آجدار ۲۰ فایکو(البرز ایرانیان) A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۰ شاخه فایکو(البرز ایرانیان) کیلوگرم ۱۳,۶۷۹ تومان
r۷۹۳۵ میلگرد آجدار ۲۲ فایکو(البرز ایرانیان) A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۲ شاخه فایکو(البرز ایرانیان) کیلوگرم ۱۳,۶۷۹ تومان
r۲۶۴۰ میلگرد آجدار ۲۵ فایکو(البرز ایرانیان) A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۵ شاخه فایکو(البرز ایرانیان) کیلوگرم ۱۳,۶۷۹ تومان
r۶۹۳۳ میلگرد آجدار ۳۲ فایکو(البرز ایرانیان) A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۳۲ شاخه فایکو(البرز ایرانیان) کیلوگرم ۱۳,۶۷۹ تومان
r۸۱۹۱ میلگرد آجدار ۱۲ کوثر اهواز A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۲ شاخه کوثر اهواز کیلوگرم تماس بگیرید
r۸۰۹۲ میلگرد آجدار ۱۴ کوثر اهواز A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۴ شاخه کوثر اهواز کیلوگرم ۱۳,۸۵۳ تومان
r۹۳۰۰ میلگرد آجدار ۱۶ کوثر اهواز A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۶ شاخه کوثر اهواز کیلوگرم ۱۳,۸۵۳ تومان
r۶۴۹۴ میلگرد آجدار ۱۸ کوثر اهواز A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۸ شاخه کوثر اهواز کیلوگرم ۱۳,۸۵۳ تومان
r۸۰۲۶ میلگرد آجدار ۲۰ کوثر اهواز A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۰ شاخه کوثر اهواز کیلوگرم ۱۳,۸۵۳ تومان
r۶۵۲۲ میلگرد آجدار ۲۲ کوثر اهواز A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۲ شاخه کوثر اهواز کیلوگرم ۱۳,۸۵۳ تومان
r۳۳۴۴ میلگرد آجدار ۲۵ کوثر اهواز A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۵ شاخه کوثر اهواز کیلوگرم ۱۳,۸۵۳ تومان
r۲۴۹۳ میلگرد آجدار ۲۸ کوثر اهواز A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۸ شاخه کوثر اهواز کیلوگرم ۱۳,۸۵۳ تومان
r۹۲۳۲ میلگرد آجدار ۳۲ کوثر اهواز A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۳۲ شاخه کوثر اهواز کیلوگرم ۱۳,۸۵۳ تومان
r۶۶۳۰ میلگرد آجدار ۱۴ مجتمع فولاد بافق یزد A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۴ شاخه مجتمع فولاد بافق یزد کیلوگرم ۱۴,۰۹۲ تومان
r۹۴۵۳ میلگرد آجدار ۱۶ مجتمع فولاد بافق یزد A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۶ شاخه مجتمع فولاد بافق یزد کیلوگرم ۱۴,۰۹۲ تومان
r۶۸۸۰ میلگرد آجدار ۱۸ مجتمع فولاد بافق یزد A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۸ شاخه مجتمع فولاد بافق یزد کیلوگرم ۱۳,۹۷۲ تومان
r۱۲۸۲ میلگرد آجدار ۲۰ مجتمع فولاد بافق یزد A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۰ شاخه مجتمع فولاد بافق یزد کیلوگرم ۱۳,۹۷۲ تومان
r۴۸۱۵ میلگرد آجدار ۲۲ مجتمع فولاد بافق یزد A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۲ شاخه مجتمع فولاد بافق یزد کیلوگرم ۱۳,۹۷۲ تومان
r۱۲۵۵ میلگرد آجدار ۲۵ مجتمع فولاد بافق یزد A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۵ شاخه مجتمع فولاد بافق یزد کیلوگرم ۱۳,۹۷۲ تومان
r۸۴۴۷ میلگرد آجدار ۲۸ مجتمع فولاد بافق یزد A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۸ شاخه مجتمع فولاد بافق یزد کیلوگرم ۱۳,۹۷۲ تومان
r۶۶۵۰ میلگرد آجدار ۳۲ مجتمع فولاد بافق یزد A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۳۲ شاخه مجتمع فولاد بافق یزد کیلوگرم تماس بگیرید
r۵۰۵۹ میلگرد آجدار ۱۰ نیشابور A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۰ شاخه نیشابور کیلوگرم تماس بگیرید
r۲۵۸۹ میلگرد آجدار ۱۲ نیشابور A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۲ شاخه نیشابور کیلوگرم تماس بگیرید
r۶۶۹۵ میلگرد آجدار ۱۴ نیشابور A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۴ شاخه نیشابور کیلوگرم ۱۳,۹۹۱ تومان
r۹۴۳۲ میلگرد آجدار ۱۶ نیشابور A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۶ شاخه نیشابور کیلوگرم ۱۳,۹۹۱ تومان
r۲۳۶۹ میلگرد آجدار ۱۸ نیشابور A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۱۸ شاخه نیشابور کیلوگرم ۱۳,۹۹۱ تومان
r۶۸۲۷ میلگرد آجدار ۲۰ نیشابور A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۰ شاخه نیشابور کیلوگرم ۱۳,۹۹۱ تومان
r۷۲۱۴ میلگرد آجدار ۲۲ نیشابور A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۲ شاخه نیشابور کیلوگرم ۱۳,۹۹۱ تومان
r۴۳۰۱ میلگرد آجدار ۲۵ نیشابور A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۵ شاخه نیشابور کیلوگرم ۱۳,۹۹۱ تومان
r۳۰۵۰ میلگرد آجدار ۲۸ نیشابور A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۲۸ شاخه نیشابور کیلوگرم ۱۳,۹۹۱ تومان
r۲۵۹۹ میلگرد آجدار ۳۲ نیشابور A۳ شاخه ۱۲ متری ۱۲ آجدار ۳۲ شاخه نیشابور کیلوگرم ۱۴,۱۴۷ تومان
قیمت‌ها بدون احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده است.
خروجی PDF