سوالات متداول

وب سایت سراج توس چه کمکی به خریداران می‌کند؟

وب سایت شرکت سراج توس، مشاوری هوشمند برای خریداران میلگرد، تیرآهن، نبشی، ورق، ناودانی، پروفیل، لوله، شمش و انواع فولاد آلیاژی است که به صورت آنلاین بروزترین قیمت ها را ارائه می‌کند.علاوه بر این، اطلاعات به روزی از تحلیل و پیش بینی بازار فولاد و بازار بورس در این وب سایت قابل دسترسی‌ست.

چرا باید به سراج توس اعتماد کنم؟

تجربه بیش از 25 سال فعالیت در حوزه خرید و فروش محصولات فولادی، دارا بودن کادری مجرب و حرفه‌ای با تحصیلات تخصصی در زمینه مدیریت کسب‌و کار و بازرگانی، وجود مشتریان بزرگ و ارزشمندی در سراسر کشور و جهان، اخذ گواهی‌نامه‌های مختلف، حضور در نمایشگاه‌های برتر ایران و جهان از جمله مواردی ست که ما را معتبر و قابل اعتماد ساخته است.

چه محصولاتی در سراج توس در حال عرضه است؟

انواع میلگرد، انواع ورق، فولاد های آلیاژی، پروفیل، تیرآهن و سایر محصولات فولادی

سراج توس با کدام از برندهای فولاد در حال همکاری می‌باشد؟

شرکت سراج توس سعی دارد که بیشتر برندهای مطرح موجود در بازار را عرضه کند از قبیل: فولاد مبارکه، ذوب آهن، کارخانه فولاد آلیاژی ایران، ورق خودرو، تاراز و …

نحوه با خبر شدن از قیمت ها به چه صورت است؟

تمامی محصولات موجود در وب سایت در حال نمایش است. مقابل تمامی محصولات ستون قیمت مشخص شده است که بر اساس قیمت روز بارگذاری می‌شود اما به علت نوسانات بازار برای اطلاع دقیق با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

در صورتی که محصولی در وب سایت در حال نمایش نبود باید چه کرد؟

با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا به بهترین روش ممکن شما را راهنمایی کنند.(اطلاعات تماس در صفحه اصلی سایت موجود است) همچنین می‌توانید از فرم‌های موجود در سایت(سفارش آنلاین) درخواست خود را برای ما بفرستید

آیا در وب سایت سراج توس خرید ها فقط به صورت اینترنتی است؟

خیر، شما می‌توانید با مشاوران ما تماس گرفته(اطلاعات تماس در صفحه اصلی سایت موجود است.) و به صورت تلفنی و یا حضوری خرید خود را انجام دهید.

پرداخت به چه صورتی امکان‌پذیر است؟

پس از سفارش به صورت تخمینی مبلغ را واریز کرده و مابقی را بعد از دریافت، پرداخت خواهید کرد.

نحوه ی ارسال بار به چه صورت است؟

هیچگونه محدودیتی جهت ارسال بار وجود ندارد. براساس نوع و وزن بار شما، بهترین وسیله حمل از معتبرترین شرکت‌های حمل و نقل فراهم خواهد شد.

امکان تحویل کالا در روز و یا ساعت معینی وجود دارد؟

بله! جهت هماهنگی با کارشناسان شرکت تماس بگیرید(اطلاعات تماس در صفحه اصلی سایت موجود است.)

آیا پارامترهایی وجود دارد که بر روی هزینه ارسال تاثیر گذار باشد؟

بله، مسافت و وزن کالای درخواستی

سراج توس امکان صادرات محصولات را داراست؟

بله! همان گونه که در هم اکنون در حال همکاری با کشورهای مختلفی مانند عراق، افغانستان،سوریه و کشورهای حوزه خلیج فارس هستیم. امکان همکاری با سایر کشورها وجود دارد.