سراج توس: دلایل مشروط شدن صادرات فولاد
ژوئن 10, 2018
toos
سراج توس: قیمت نفت با تحریم ایران به 140 دلار می رسد
ژوئن 11, 2018

سراج توس: دستورالعمل جدید برای بهبود وضعیت کرایه های حمل کالا

سراج توس:

از امروز مقررات جدیدی در شهرستان مبارکه در مورد حمل ونقل جاده ای کالا اعمال شده است که رضایت رانندگان و کامیونداران را به دنبال خواهد داشت و آن اجباری شدن الصاق مجوز سالن اعلام بار به بارنامه ها توسط شرکت های حمل ونقلی است.

به گزارش تی نیوز، فعالان بخش حمل ونقل جاده ای کالا در شبکه های اجتماعی خبری را منتشر کرده اند که طی آن اعلام شده است از امروز 20 خرداد ماه کلیه شرکت های حمل ونقل شهرستان مبارکه موظف هستند مجوز سالن اعلام بار را به بارنامه های صادر شده برای رانندگان الصاق کنند.

بر اساس خبرهایی منتشر شده در شبکه های اجتماعی، عدم اجرای این مقررات که از امروز اجباری شده است موجب بروز مشکل برای شرکت های حمل ونقل در مراحل تسویه و برخورد قانونی با متخلفان خواهد شد.

یکی از فعالان بخش حمل ونقل کالا در توضیح این موضوع به تین نیوز گفت: در مبارکه به دلیل وجود پایانه اختصاصی و همچنین بارهای انباری، برخی بارها از جمله محصولات تولیدی مجتمع فولاد مبارکه توسط دلالان خریداری و به انبارها منتقل می شود و در زمان مناسب بدون اعلام در سالن های اعلام بار، از این انبارها به مقاصد مختلف حمل می شود.

علیرضا سمنانی با بیان این که برخی از این بارها نیز در بورس عرضه و خرید و فروش می شوند، اظهار کرد: با مقررات جدید، تمامی این بارها برای حمل باید در سالن های اعلام بار عرضه شده و حمل آن از طریق سیستم توزیع انجام شود که بدین ترتیب دلالان امکان مانور نداشته و نتیجه این کار نیز بهبود وضعیت کرایه و بار است.

به گزارش تین نیوز، این راننده خودمالک تاکید کرد: الصاق مجوز سالن اعلام بار بر روی بارنامه بدان معنی است که بار از داخل سالن بار دریافت شده و بارگیری …

 

کلیدواژه: سراج توس, فولاد, محصولات فولادی, ورق, ورق سیاه, ورق سرد, ورق گالوانیزه, میلگرد, نبشی, ناودانی, آهن, قراضه, بیلت, مقاطع, واردات, صادرات

منبع: تی نیوز