سراج توس : کاهش صادرات سنگ آهن برزیل
آگوست 8, 2019
افزایش هزینه های نیکل تولید کنندگان فولاد ضد زنگ را تحت فشار قرار می دهد
اکتبر 6, 2019

توقف رشد قیمت های فولاد در ایالت متحده

توقف رشد قیمت های فولاد در ایالت متحده

به نظر می رسد در ماه گذشته رشد قیمت های محصولات فولادی آمریکا متوقف شده است. بر اساس آخرین بررسی ها در سپتامبر توسط MEPS ، قیمت محصولاد فولادی آمریکا با کاهش مواجه شده است و این فشلر منفی تا پایان سال 2019 ادامه دارد .

طبعا تولیدکنندگاه فولاد امریکا در تلاشند تا این فرسایش قیمت ها را به حداقل برسانند در نتیجه به کوچکترین پالسی در بازار خوشبین هستند . اما تقاضای ضعیف و تولید نسبتا زیاد تهدید جدی برای پایداری قیمت های فعلی است. احتمالا در ماه های آینده سطح فعالیت در ایالت متحده کاهش یابد .

رکود قابل توجهی در بازار مصرف صنایع فولادی از جمله خودرو ، ساخت و ساز و انرژی پیش بینی می شود.

در حال حاضر ایالات متحده با 80% توان داخلی خود فعالیت می کند. چندین کارخانه تولید صنایع فولادی در امریکا برنامه کاری خود را بر مبنا تولید کمتر قرار داده اند و ماه آینده را به یک دوره طولانی تعمیر و نگهداری اختصاص داده اند .

با توجه به اینکه هنوز ممکن است عرضه داخلی از تقاضا فراتر رود ، این فشار منفی ادامه دارد.

با وجود اقدامات بسیار دولت امریکا ، حجم واردات همچنان بر بازار فولاد ایالات متحده تأثیر می گذارد. معافیت های اخیر برای همسایگان کانادا و مکزیک و همچنین توافق نامه های سهمیه در مورد واردات فولاد از آرژانتین ، استرالیا ، برزیل و کره جنوبی ، تأثیر قانون تجارت فعلی را کاهش داده است.

تعدادی از عدم قطعیت های سیاسی و اقتصادی ، در بازارهای منطقه ای و جهانی فولاد همچنان ادامه دارد. تنش های جاری تجارت بین ایالات متحده و چین برای تقویت اعتماد خریداران به این زودی ها به سرانجام نمی رسد.

با این حال ، MEPS پیش بینی کرده است که قیمت های فولاد ایالات متحده احتمالا بار دیگر در ابتدای سال آینده افزایش می یابد. احتمالاً در اوایل سال 2020 قیمت ها ی فولادی امریکا صعودی رشد خواهند داشت.

منبع خبر